MediaCat

Deneyimsel staj programı The Intern için geri sayım başladı

Program, öğrencilerle bu yıl üçüncü kez buluşmaya hazırlanıyor.

Deneyimsel staj programı The Intern için geri sayım başladı

Marka deneyimi ajansı The Others tarafından düzenlenen deneyimsel staj programı The Intern, bu yıl öğrencilerle üçüncü kez buluşmaya hazırlanıyor.

19 Haziran’da başlayacak The Intern’de stajyerlerin, reklam üretim süreçlerini görmeleri ve gerçek bir marka için çalışmaları bekleniyor. Programın üç gün sürecek eğitim kısmında öğrenciler, iyi reklamın püf noktaları üzerine sektörün önde gelenleriyle birlikte workshop çalışmalarına katılacaklar.

Programın reklam ve pazarlama dünyasında öğrencilerin ufkunu açması için iyi bir fırsat olduğunu söyleyen The Others Ajans Başkanı Serdar Keskin, “Ekibimize katılacak stajyerlerin ödev yapmasını istemiyoruz, reklamcılığın doğasını bilmesini istiyoruz. Bir stajyerin kampanya sürecinin her aşamasını görmesi, meslek hayatında daha yaratıcı çözümler bulması ve çok yönlü düşünmesini sağlıyor.’’ dedi.

Dikkat çeken başvuruların her zaman avantajlı olduğunu belirten Serdar Keskin, rekabetin olduğu her yerde iyi fikrin parladığını ve bu işe gönül veren herkesin parlayan başvurularını beklediklerini de dile getirdi.

Geçtiğimiz yıl Starbucks’ın brief verdiği The Intern’de 159 başvuru arasından 15 öğrenci katılım hakkı, fikirlerini markaya beğendiren üç öğrenci ise The Others’ta bir yıl maaşlı çalışma hakkı kazanmıştı.

Son başvuru tarihi 10 Haziran olan The Intern’e başvurular Theintern@theothers.com.tr adresine gönderilebilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.