MediaCat

Dell Türkiye’ye yeni ülke müdürü

Didem Duru, markanın yeni ülke müdürü oldu.

Dell Türkiye’ye yeni ülke müdürü

Dell, Didem Duru‘nun Dell Türkiye‘nin yeni ülke müdürü olarak atandığını duyurdu. Duru’nun sorumlulukları arasında şirket için büyüme fırsatları yaratmak, şirketin uçtan uca kurumsal ve tüketici çözümleri için Türkiye’de müşteri tabanı oluşturmaya devam etmek ve iş ortakları ağını genişletmek bulunuyor.

Didem Duru, Dell Türkiye'nin yeni ülke müdürü oldu.Duru yeni görevini şu ifadelerle karşıladı: “İçinde bulunduğumuz dönem, Dell için hakikaten heyecan verici bir dönem. Harika bir ekibimiz, dünyaca tanınan bir markamız, müşterilerimize, giderek daha karmaşık hale gelen iş ortamlarını yönetebilmek için ihtiyaç duydukları esnekliği sağlayacak, uçtan uca ölçeklenebilir, lider çözümlerimiz ve bütün bunlar sayesinde Türkiye’de son derece güçlü bir varlığımız var.”

Didem Duru bu göreve atanmadan önce, Dell Türkiye’nin çözüm direktörü olarak, Dell’in çözüm işinin karlı bir şekilde büyümesinden ve yeni faaliyetlerin şirketin kurumsal stratejisi ile uyumlu bir şekilde geliştirilmesinden sorumluydu.

Dell’de çalışmaya başlamadan önce IBM‘de çeşitli satış ve yönetim görevlerinde bulunan Duru, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.