Defans ile doğaya yolculuk

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’nın ürün portfoyünde bulunan Defans Bitki Özlü'nün sosyal medyadaki ilk uygulamasında...

05.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’nın ürün portfoyünde bulunan Defans Bitki Özlü’nün sosyal medyadaki ilk uygulamasında, doğada çekilen en güzel fotoğrafı Facebook’a yükleyip en çok puan kazanan hediyelerin sahibi oluyor.

Yaz günlerinde her tür sinek, sivrisinek, bit, pire gibi haşereyi uzun süre vücuttan uzak tutan Defans Bitki Özlü sosyal medyaya uyarlı ilk uygulamasını başlattı. dekatlon buzz’ın geliştirdiği “Defans ile Doğaya Yolculuk” isimli yarışmada, Facebook’ta Defans Bitki Özlü sayfasına üye olan kullanıcılar doğada çektikleri resimleri yükleyerek en fazla puanı kazanmaya çalışıyor.
www.facebook.com/defansbitkiozlu adresinden ulaşılabilen ve bir gün içinde en çok puanı kazanan yarışmacı Eczacıbaşı Hediye Paketi ödülünün sahibi oluyor.

Yarışmada en fazla puanı kazanan oyuncu ise iki kişilik, yedi gece konaklamalı Doğu Karadeniz turu kazanıyor. 35 gün sürecek Defans ile Doğaya Yolculuk oyunu kazananları her gün facebook’ta Defans Bitki Özlü sayfasından ilan ediyor..

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.