Daybuyday.com markaları internete taşıyor

Daybuyday.com markaları internete taşıyor

02.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Hepsiburada.com, perakende sektörünün güçlü isimlerinden Cem Hakko ve yatırımcı Dinç Artman, yeni e-ticaret markası DAYBUYDAY.com’un kuruluşu için bir araya geldi.

Açılışını Vakko ile yapan DAYBUYDAY.com ilerleyen günlerde Valentino, Prada gibi markaları da müşterileriyle buluşturacak. Hedeflerinin, markaları stok yükünden kurtarmak ve müşterilere hayallerindeki markaları satın alabilecekleri fiyatlarda sunmak olduğunu belirten Genel Müdür Dinç Artman, önemli markaların yanı sıra çok bilinmeyen markaların kaliteli ürünlerine de yer vereceklerinin altını çizdi. DAYBUYDAY.com, moda ve aksesuar kategorilerinin yanında kozmetik ve çocuk gibi kategorilerde de faaliyet gösterecek.

DAYBUYDAY.com yıllardır geleneksel hale gelen Vakko Alışveriş Çadırı, 3 Mart’tan itibaren 5 gün boyunca internet üzerinden müşterileri ile buluşacak. Böylelikle; Vakko Outlet ürünlerine sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her yerinden ulaşılabiliyor olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.