DAS 17 başladı!

Bu yıl 11'incisi gerçekleşen Digital Age Summit, iki gün boyunca Four Seasons Bosphorus'ta.

03.05.2017 - 10:15 | Sultan Öncü Arslanoğlu

DAS 17 başladı!

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından 2007’den bu yana gerçekleştirilen Digital Age Summit bu yıl 11’inci kez düzenleniyor. Four Seasons Bosphorus’ta bugün ve yarın gün boyunca devam edecek oturum ve seminerlerle sektör temsilcilerini alanında uzman isimlerle buluşturacak etkinlik, Serdar Kuzuloğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı.

Bu yılki teması Digital Humanization olarak belirlenen Digital Age Summit’te, iki gün boyunca yapay zekadan robotlara, otonom araçlardan akıllı teknolojilere kadar teknolojinin geldiği noktanın insan hayatına etkileri, alanında lider isimlerin öncülüğünde masaya yatırılacak.

Açılış konuşmasında DAS 2017’de katılımcıların geçirecekleri iki günün özetini sunan Serdar Kuzuloğlu, sözü algoritmalar üzerine konuşmasını yapmak üzere Oxford Üniversitesi Matematik Profesörü Prof. Dr. Marcus du Sautoy’a bırakarak etkinliğe start verdi.

Etkinliğin canlı yayın linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.