Darty’nin 8. mağazası İzmit’te açıldı

DARTY, İstanbul dışındaki ikinci, Türkiye genelindeki 8.mağazası İzmit DARTY’yi...

15.09.2008 - 12:22 | MediaCat

DARTY, İstanbul dışındaki ikinci, Türkiye genelindeki 8.mağazası İzmit DARTY’yi müthiş bir kampanyayla, 13 Eylül Cumartesi, saat 07:00’de açtı. Açılış gününe özel düzenlenen kampanyayla, LCD / Plazma, diz üstü bilgisayar, cep telefonu ile beyaz eşya ve küçük ev aletleri akıl almaz fiyatlarla İzmitliler’le buluştu.

Açılışa büyük ilgi gösteren İzmitliler, gece 22:00’den itibaren DARTY İzmit Real Avm Mağazası önüne gelerek beklemeye başladı. Açılış saati olan 07:00’ye yaklaştıkça mağaza önünde bekleyen kişi sayısı 1000’nin üzerine ulaştı. Yaklaşık 1 km’nin üzerindeki kuyrukta bekleyen İzmitliler alınan etkin güvenlik önlemleri sayesinde 07:00’den itibaren düzenli bir şekilde mağazaya alındı. Mağaza dışında olduğu gibi mağaza içinde de düzenli bir organizasyon sağlayan DARTY, mağazaya girenlerin rahat ve sorunsuz bir şekilde istedikleri ürünleri almasını sağladı. İzmitliler, sınırlı sayıdaki kampanyalı ürünleri kısa sürede tüketti.

Küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar 190 kategoride 355 markaya ait 5000’de fazla ürünün en düşük fiyatlarla satın alınabileceği DARTY İzmit Real Avm Mağazası, 1800 metrekarelik bir alanda İzmitliler’e hizmet verecek.

Açılan yeni mağazayla DARTY, Türkiye çapındaki 8. mağazasını hizmete soktu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.