Tellcom, Bilişim Zirvesi 2008’in resmi sponsoru

Türkiye'nin genç ve yenilikçi telekom operatörü Tellcom, 7–11 Ekim 2008 tarihlerinde...

15.09.2008 - 12:47 | MediaCat

Türkiye’nin genç ve yenilikçi telekom operatörü Tellcom, 7–11 Ekim 2008 tarihlerinde İstanbul Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi Toplantı Salonları’nda gerçekleştirilecek Bilişim Zirvesi’nin resmi sponsoru oldu.

Türkiye’nin genç ve yenilikçi telekom operatörü Tellcom, 7–11 Ekim 2008 tarihlerinde İstanbul Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi Toplantı Salonları’nda gerçekleştirilecek Bilişim Zirvesi’nin resmi sponsoru oldu. Tellcom, Bilişim Zirvesi kapsamında Genişbant Teknolojileri Oturumu’na ev sahipliği yaparken ayrıca, Telekom’da Gelecek Konferansı ve Genç Zirve’de de sponsor olarak yer alacak.

Tellcom’un ev sahipliğini yapacağı ve 9 Ekim Perşembe günü 12:15-13:15 saatleri arasında düzenlenecek genişbant teknolojileri oturumunda “işin katma değerini artıran çözümler” üzerinde durularak, sadece veri iletişimini değil, ses ve görüntünün de kaliteli ve hızlı iletişimini sağlayan genişbant teknolojileri ve Türkiye’deki örnek uygulamalar dinleyicilere aktarılacak.

Tellcom; 8 Ekim Çarşamba günü 14.40-17.15 saatleri arasında gerçekleşecek Telekom’da Gelecek Konferansı ve 11 Ekim Cumartesi günü 11.00 – 19.00 saatleri arasında düzenlenecek Genç Zirve’de de sponsor olarak yer alacak. Telekomdaki son teknolojik gelişmeler ile telekom pazarının gelişiminin örnek uygulamalar ve yasal düzenlemeler boyutunda anlatılacağı Telekom’da Gelecek Konferansı’nda; IPTV, mobil genişbant teknolojileri, 3G, 4G konuları da ele alınacak.

Genç Zirve’de ise, “Gelecek Nasıl Gelecek? : Geleceğini Keşfet” sorusunun yanıtları aranacak. Etkinlikte ayrıca; “İnsan ve iş dediğimiz alanlarda neler olacak ?” , “gençler, kurumlar ve eğitimciler gelecek için nasıl hazırlanmalılar ?”, “bilişim teknolojileri geleceği nasıl şekillendirecek ?” başlıkları detaylandırılacak. Fütüristlerin de katılımıyla, bugünün öğrencileri, geleceğin iş ve teknoloji liderleri ile iş dünyasının liderlerini ve akademisyenleri bir araya getirecek etkinlikte gün boyu workshoplar yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.