Daniel Pink’den 6 kariyer sırrı

MediaCat Kitapları arasına yeni bir kitap daha katıldı. Daniel H. Pink'in kaleme aldığı 'Johnny Bunko’nun Maceraları' Amerika’da manga diye bilinen...

20.04.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Kitapları arasına yeni bir kitap daha katıldı. Daniel H. Pink’in kaleme aldığı ‘Johnny Bunko’nun Maceraları’ Amerika’da manga diye bilinen çizgi roman formatında hazırlanan ilk iş kitabı olma özelliğini taşıyor. Kitap başka hiçbir yerde bulamayacağınız, zekice ve insanın kaderini değiştirebilecek güçte tavsiyelerle süslü.

Kitaba ilişkin arka kapak bilgisi şöyle:

Şimdi Johnny Bunko ile tanışın. Kendisi pek çok yönden muhtemelen size çok benzeyen birisi. Çevresindekiler –ailesi, öğretmenleri, danışmanlar – kendisine ne dediyse o yerine getirdi. Ama şimdi, yaptığı iş sıkışıp kaldığı bir çıkmaz sokak halini aldığında, bildiğini sandığı şeylerin düpedüz yanlışlardan ibaret olduğu şüphesi benliğini sarmaya başlar. Oldukça tuhaf bir gecede, Johnny, Diana ile tanışır. Diana, Johnny’nin gördüğü en sıradışı kariyer danışmanlarından biridir. Yarı Cameron Diaz, yarı Barbara Eden olan bu zat, Johnny’e, iş dünyasında başarılı olmak için bilmesi gereken altı hayati dersin ne olduğunu açıklar.