Dailymotion Türkiye, Outdoortv ile metrolarda

Dailymotion Türkiye üzerinden milyonların izlediği videolar Outdoortv Metro ekranlarından izlenebilinecek...

15.07.2010 - 00:00 | MediaCat

MCD Digital ile Outdoortv işbirliği sayesinde, Türkiye’nin en geniş arşivli ve kaliteli internet video platformu Dailymotion Türkiye’nin üzerinden milyonların izlediği videolar Outdoortv Metro ekranlarından izlenebilecek.  Böylelikle Web’in en iyi videoları Outdoortv ile gün içinde bir işten diğerine koşturan İstanbul ve Ankaralılara rahatlama ve gülümseme olanağı sağlayacak.
Eğlenceli ve şaşırtıcı videoların yanı sıra Türkiye’deki kreatif yapımcı ve sanatçıların özel olarak Outdoortv için hazırladığı videolar metroda kentlilerle buluşacak.

Dailymotion’ın dünyada ve Türkiye’de "Motion Maker" programı adı altında desteklediği ve dailymotion.com.tr sitesinde öncelikle yer verdiği yaratıcı ve sanatsal içerikler bu sayede İstanbul ve Ankara metro ekranlarını süslemeye başlayacak.

Proje, Motion Maker katılımcılarının videolarına destek vererek Tükiye’deki yetenekli yapımcıları ve kreatif beyinleri internette olduğu gibi Outdoortv ile de geniş kitlelere tanıtarak amatör yeteneklere destek olacak.

haberler.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.