D-Smart’a yeni CEO

Bayrak değişimi 1 Nisan'da gerçekleşecek.

28.03.2016 - 11:17 | MediaCat

D-Smart'a yeni CEO

Ekim 2011 tarihinden bu yana D-Smart’ta CEO mevkiinde bulunan Ali Güven 1 Nisan itibarıyla görevini halihazırda D-Smart Mali İşler Grup Başkanı Mükremin Sarıer’e devretmeye hazırlanıyor.

Doğan TV Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ Ali Güven’e bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar için teşekkür ederek bayrak değişimiyle ilgili görüşünü bildirdi:

2002 yılından bu yana grubumuzda farklı şirketlerde birlikte çalıştığımız Mükremin Sarıer’i D-Smart CEO’su olarak devraldığı yeni görevinden ötürü tebrik ederim. D-Smart’ın son beş yıllık döneminde şirketin kârlılığının geliştirilmesinde büyük payı olan Sarıer’in şirketin yeni döneminde de başarılı olacağına inancım tamdır. Kendisine ve tüm D-Smart ekibine bu yeni dönemde başarılarının devamını diliyorum.

Mükremin Sarıer kimdir?

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezuniyetinin ardından 1997 yılında BDO DENET’te denetçi olarak başladığı kariyerine 2002 yılına kadar müdür yardımcısı olarak devam eden Mükremin Sarıer 2002-2007 yıllarında Doğan Yayın Holding’te mali kontrol müdürü olarak çalıştı. Eylül 2007-Ocak 2010 tarihlerinde Bravoo! CFO’su olarak görev alan Sarıer Şubat 2010-Kasım 2010 tarihlerindeyse Doğan Holding’te risk analiz ve değerlendirme direktörü mevkiinde bulundu. Kasım 2010’da D-Smart CFO’luğunu üstlenen Mükremin Sarıer 1 Nisan 2016 itibarıyla yeni görevine başlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.