D-Smart ve Doğan Telekom’dan stratejik birleşme

Doğan Yayın Holding bünyesinde iki ayrı şirket olarak faaliyet gösteren D-Smart ve Doğan Telekom, internet ve TV pazarlarındaki gelişmeler ışığında...

26.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Doğan Yayın Holding bünyesinde iki ayrı şirket olarak faaliyet gösteren D-Smart ve Doğan Telekom, internet ve TV pazarlarındaki gelişmeler ışığında alınan stratejik kararla tek bir yönetim yapısı altında birleştirildi. Doğan TV İcra Kurulu Başkanı M. Ali Yalçındağ yaptığı açıklamada,  bu iki şirketin tek bir merkezden ve tek bir yönetim ekibi tarafından yönetilmeye başlandığını ve bütünleşme için gerekli koordinasyon çalışmaların kendi başkanlığında oluşturulan kurul tarafından yürütüldüğünü belirtti.

Açıklanan yeni yapılanma doğrultusunda Doğan TV İcra Kurulu Başkan Danışmanı Mustafa Gözalan, D-Smart – Doğan Telekom şirketleri CEO’su olarak atandı.

Doğan Telekom ve Doğan Çağrı Merkezi Genel Müdürü Fazıl Esen’in ise, devam ettiği Doğan Çağrı Merkezi Genel Müdürlüğü görevinin yanında, D-Smart ve Doğan Telekom şirketleri İcra Kurulu Üyesi ve Operasyondan Sorumlu Grup Başkanı (Chief Operating Officer – COO) olarak, şirketlerin birleşme sürecinde saha yönetimi, operasyon, teknik ve bilgi sistemleri gibi tüm stratejik birimlerin yönetiminden sorumlu olduğu belirtildi.

D-Smart ve Doğan Telekom şirketlerinin yeni organizasyonunda gerçekleştirilen önemli üst düzey atamalarında yeni bir transferi ise vergi ve finans dünyasında bilgi ve deneyimleri ile tanınan Fatih Berk, D-Smart ve Doğan Telekom Şirketleri İcra Kurulu Üyesi ve Mali İşler Grup Başkanı (Chief Financial Officer-CFO) olarak şirketlerin mali işler, muhasabe, finansman, bütçe raporlama, hukuk ve idari işler birimlerinin yönetimine atanmıştır.

Türkiye’de 1 milyondan fazla kullanıcısıyla dijital televizyon yayıncılığının öncü markası
D-Smart ve genişbant internet servisleri pazarında 250 binden fazla aboneyle lider alternatif telekom operatörü olan Doğan Telekom, pazarda uzun süredir beklenen ve uzun süredir hazırlıklarını sürdürdükleri 3’lü Oyun alt yapısını en iyi şekilde hayata geçirmek hedefiyle güçlerini birleştirdiklerini ve müşterilerinin bu yöndeki ihtiyaç ve beklentilerini hızla karşılamak için bu yöndeki adımların atıldığını belirttiler. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.