Efes Pilsen Galatasaray ile sponsorluk sözleşmesini uzattı

Hayata geçirdiği birçok proje ile Türkiye’de sporun en önemli destekçilerinden biri olan Efes Pilsen...

26.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Hayata geçirdiği birçok proje ile Türkiye’de sporun en önemli destekçilerinden biri olan Efes Pilsen, futbol tarihimizde çok önemli başarılara imza atan Galatasaray Futbol Kulübü ile olan sponsorluk anlaşmasını bir yıl daha uzattı.

Kurulduğu günden beri yapmış olduğu çalışmalar ve spora vermiş olduğu destek ile Türk sporunun gelişimi ve dünya standartlarına ulaşmasında büyük katkıları olan Efes Pilsen, Galatasaray Sportif A.Ş. ile olan sponsorluk anlaşmasını bir yıl daha uzattı.

2005 yılından beri Galatasaray’ın resmi sponsoru olan Efes Pilsen, 2002 yılından bu yana Türk Milli Futbol Takımları ana sponsorluğunu da sürdürüyor. Efes Pilsen, düzenlediği turnuvalarla da gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında Türk sporuna destek vermeye devam ediyor.

Spor alanında gerçekleştirdiği tüm sponsorluk faaliyetlerini birer sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendiren Efes Pilsen, sporu, bir ülkenin daha iyi yerlere gelebilmesi için önemli bir araç olarak görüyor. Efes Pilsen spordaki ilerlemenin toplumsal gelişime olan katkısının bilinciyle bugüne kadar Türk sporunun gelişmesi ve dünya çapında başarılı olması adına birçok uzun vadeli yatırım ve sponsorluk hayata geçirdi.