MediaCat

Creobic 22

Bu görselin reklam sloganı ne olurdu?

Creobic 22

Reklam sloganları türettiğimiz bu başlıkta 22’nci oyuna geldik. Hatırlamak ya da nasıl oynandığını anlamak için eski oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Tamamen mesleki tatmine dayalı olan bu reklamcılık oyununda yapmanız gereken, yukarıda yer alan görsel için fikir geliştirip, “gerçek bir marka” için bulduğunuz sloganı haberin altındaki yorum kısmına ya da sosyal medya hesaplarımızdaki ilgili paylaşımın altına yazmak. (Sloganlarınızı gerçek ya da hayali bir markayla ilişkilendirmeyi unutmayın. Markayı sloganda ya da ayrıca not olarak belirtebilirsiniz.)

En yaratıcı sloganın sahibi bir adet MediaCat kitabı kazanacak. Bu haftanın hediye kitabı “Yaratıcı Düşünmenin 27,5 Yöntemi”.

Not:Kazanan slogan cuma günü açıklanacak. Hazırsanız başlayalım!

Creobic 22 sona erdi. Katılımcılara teşekkür ederiz. Kazanan slogan:

“Zor bulunan görsel yoktur, Istock vardır.”

Yaratıcı Düşünmenin 27,5 Yöntemi

Beynimiz nöronlarını çevreden aldığı görsel-işitsel ve diğer uyarıları eğitimle şekillendirir. Daha sonra gelen çoğu yeni uyarıları, çoğu zaman farklı bile olsa verimlilik ilkesi nedeniyle oluşturulan bu mevcut nöron patikalarıyla algılama eğilimi gösteririz. Bu durum varsayımları sorgulayamamamızı, yaratıcı-yenilikçi düşünemememizi, gözümüzün önündeki fırsatları kaçırmamızı da beraberinde getirir.

Creobic 22Bugüne dek yurtiçinde ve yurtdışında yüzlerce firmaya Yaratıcı Düşünme ve Yenilikçilik (İnovasyon) eğitimleri vermiş, çok sayıda yenilikçi projede yer almış olan Yekta Özcan Özözer, Yaratıcı Düşünmenin 27,5 Yöntemi’nde, varsayımları nasıl sorgulayabileceğimizi, bir bölümünü kendisinin geliştirdiği 27,5 farklı yöntemle mevcut kalıpları nasıl kırabileceğimizi, yaratıcı fikirleri etkili bir şekilde nasıl geliştirebileceğimizi, somut ama zevkli ve eğlenceli bir üslupla aktarıyor.

27,5 rakamıyla bile tam rakam varsayımının sorgulandığı elinizdeki kitapta bu farklı yöntemleri iş yaşamınızda, sosyal yaşamınızda ve çocuklarınızı eğitirken, pratiğe yönelik şekilde öğrenebileceksiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.