MediaCat

CreatıveDırector2Be

CreativeDirector2Be Programı nedir?

Program, Creative Society’nin tecrübeli yaratıcı liderlerini yükselmekte olan yaratıcılarla bir araya getirerek, karşılıklı tecrübe alışverişini hedefliyor. Platform ile, ileride söz sahibi olacak yetenekleri daha donanımlı hale getirmek ve Türkiye’nin yaratıcı üretimini rekabette daha iyi konuma çekecek olan kendi rengini bulmaya yardımcı olması amaçlanıyor.

Programa katılacak yeteneklerde aranan kriterler neler?

*+5 yıl yaratıcı sektör tecrübesi,

*Kurumu tarafından “yüksek potansiyelli yaratıcı lider” olarak belirlenmiş olması

*En az 3 kişilik ekip yönetiyor olması.

 

Programda 1. Dönem başvuruları tamamlanmıştır. Önümüzdeki dönem başvuruları için programımızı takip etmeye devam edin.

Her türlü soru ve görüşleriniz için contact@kapital.com.tr

YÖNETİM DANIŞMANI

Tuğbay Bilbay | WPP Sr. Adviser

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Finans dünyasında portföy yönetmeni olarak başladığı kariyerini 1998 yılında bırakmış ve sektöre reklam yazarı olarak girmiştir. M.A.R.K.A., Markom Leo Burnett ve Grey Worldwide’da yazarlık, yaratıcı yönetmenlik, global yaratıcı konsey üyelikleri yapmış, 2010-2020 yılları arasında de Manajans JWT’nin CCO ve CEO’luğunu üstlenmiştir. Reklamcılar Derneği Yüksek Danışma Kurulu üyeliği, Galatasaray ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğretim görevliliği de yapmış olan Tuğbay Bilbay, ekip arkadaşlarıyla birlikte ülke çapında ve muteber tüm uluslararası yarışmalardan 500’ün üzerinde ödül kazanmıştır. Gamze’nin eşi, Zeynep ve Can’ın babasıdır.

 

1. DÖNEM LİDERLERİ

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.