‘Connect the World’ İstanbul’da

Anderson'un İstanbul'daki konukları arasında Orhan Pamuk, Elif Şafak, Ekmeleddin İhsanoğlu ve Selahattin Demirtaş da var.

22.07.2014 - 15:30 | Ali Kuru

'Connect the World' İstanbul'da

Bir ay boyunca Orta Doğu‘dan yayın yapacak olan CNN International‘ın lokomotif programlarından “Connect the World with Becky Anderson” İstanbul yayınları için ülkemize geldi.

Abu Dhabi, Kahire ve Beyrut’un ardından İstanbul‘a gelen ekip program boyunca bölgede doğmuş kilit hikayeleri keşfederken, özellikle genç jenerasyonu ilgilendiren önemli konuların derinine iniyor. Programın gündemindeki konular arasında politika, kültür, iş hayatı, genç nesil ve kadınların karşılaştıkları zorluklar; sanat, mimari, medya, eğitim ve ekonomi yer alırken ayrıca Ramazan’ın bölgede nasıl karşılandığına da yer veriliyor.

Connect the World with Becky Anderson‘a; 22 Temmuz Salı günü Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, 23 Temmuz Çarşamba günü Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş ve ünlü yazar Elif Şafak; 24 Temmuz Perşembe günü ise Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ve genç şarkıcı Can Bonomo konuk olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.