Başka tekne yok

Conferências Estoril'den tüm insanlığa birlik mesajı.

14.06.2017 - 18:03 | Gönül Hadımlı

Başka tekne yok

Bugün milyonlarca insan kendi evlerinden, ülkelerinden kaçarak sığınacak bir yuva arıyor. Peki ya onlar yerine biz olsaydık?

Sosyal sınıf, etnik köken, dini inanç fark etmeksizin bireyin en temel haklarından bir tanesi yaşama hakkı. Bu hakkın her daim baki olduğunu düşünüyoruz. Ama her gün binlerce insan, kendi iradesi dışında topraklarını terk ederek, sığınacak bir yuva aramak ve yaşam mücadelesi vermek zorunda bırakılıyor. Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan mülteci sorunu, aslında tüm dünyanın ve bu dünyada yaşayan her bir bireyin sorunu.

Conferências Estoril Portekiz’in yayınladığı reklam kampanyasında mülteci sorunu karşısında toplumu bilinçlendirmeyi amaçlanıyor. “Hepimiz aynı teknedeyiz” sloganlı reklam kampanyasında küçük bir botta karaya ulaşmaya çalışan mültecilerin yaşam mücadelesi canlandırılıyor ve bir şeylerin çözüme ulaşabilmesinin yolunun birlik olmaktan geçtiği mesajı veriliyor.

Kaynak: Advertolog

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.