CoFuture için geri sayım başladı

CoFuture İnovasyon Festivali bu yıl 5-6 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.

29.03.2018 - 16:16 | MediaCat

WPP tarafından ilk olarak geçtiğimiz yıl düzenlenen, medya ve pazarlama odaklı inovasyon zirvesi CoFuture İnovasyon Festivali, binden fazla marka temsilcisini bu yıl “Innovation for Impact” temasıyla 5-6 Nisan tarihlerinde WPP’nin Astoria ofisinde ağırlamaya hazırlanıyor.

WPP’nin kendi ekosisteminde hizmet verdiği tüm markalar ve iş ortakları için düzenlediği bu etkinlikte katılımcılar, teknoloji ve inovasyon alanında çalışan girişimcilerle bir araya gelecek. Etkinlikte ihtiyaçlarına yönelik yeni çözümler üretebilme şansı yakalayacak olan katılımcılar, aynı zamanda farklı girişimlerle tanışacak ve çözümlerini deneyimleme fırsatı bulacak.

Etkinliğin bu yılki konuşmacıları arasında yer alan Prof. Dr. Özgür Demirtaş, hızla gelişen blockchain, teknoloji, otomasyon ve yapay zekânın iş yapış şekillerimizi nasıl değiştireceğini, Serdar Kuzuloğlu dijital dönüşümü, Doğuş Yayın Grubu Chief Investment Officer’ı Ateş İnce ise teknolojiyle değişen televizyon yayıncılığı ve reklamcılığı ile içerik stratejilerinin nasıl şekilleneceğini anlatacak. Etkinlikte WPP ajanslarından Wavemaker’dan Nick Vale, Türkiye’de e-ticaret alanında satınalmaya giden yol özelinde içgörülerinden söz edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.