Çocukların aslında söylemek istedikleri

Dove, yeni kampanyasında çocukların ebeveynlerine verdikleri "İyiyim" cevabının ardındaki gerçeklere odaklanıyor.

09.08.2018 - 15:26 | Arzu Nilay Kocasu

Çocukların aslında söylemek istedikleri

Nesiller arası iletişim daima çalkantılara gebedir. Özellikle bir evebeyn için çocuğunun hayatındaki sorunlara bizzat çocuğunun rızasıyla dahil olmak çoğu zaman elde etmesi güç bir lükstür. Ebeveynin okuldan dönen çocuğuna sorduğu “Nasılsın?” sorusuna aldığı alelade bir “İyiyim” cevabı dahi aslında çok büyük bir kederi gizliyor olabilir.

Unilever markalarından Dove, Cartoon Network işbirliğiyle, “İyiyim” cevabının ardında gizlenen duyguları açığa çıkarmak amacıyla yeni bir animasyon dizisi hazırlığında. Markanın Cartoon Network programlarından Steven Universe ile Nisan ayından beri süren işbirliğine katkı olarak hazırlanan kampanya ABD, Brezilya, Meksika ve Fransa’da yayınlanacak.

Unilever markasının 140 ülkede yürüttüğü ve 2020 yılına kadar 40 milyon gence ulaşmasını hedeflediği Dove Self-Esteem Project’in bir parçası olarak kurgulanan kampanya, sosyal medyadaysa #ConfidentGirl etiketiyle yürütülecek.

KÜNYE

  • Reklamveren: Dove
  • Reklam Ajansı: Ogilvy UK
  • Yapımevi: Sweetshop
  • Yönetmen: Andrew Lang
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.