Coca-Cola’ya yeni ajans

Marka, shopper çalışmaları için 4129Grey ile anlaştı.

16.12.2015 - 13:30 | MediaCat

Coca-Cola'nın medya yatırımları Universal'e emanet

1964 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Coca-Cola İçecek, Gazlı İçecekler kategorisinin 2016 yılındaki shopper çalışmalarını 4129Grey ile yürütme kararı aldı.

E-ticaretin artan etkisiyle birlikte alışverişçi kavramının marketlerden çıkıp cep telefonları ve bilgisayarlara girdiğini söyleyen 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk, 24 pazarda aktif olan ve pek çok global markaya hizmet veren Grey Shopper’ın uluslararası tecrübesini ve birikimlerini Coca-Cola İçecek gibi dünyanın en büyük markalarından biri için kullanacak olmaktan ötürü son derece heyecanlı olduklarını belirtirken, 4129Grey Shopper Marketing Direktörü Cengiz Gözeger ise farklı tüketim kanalları, fırsatları ve alışverişçi davranışları gözetilerek farklı çözümler gerektiren bir dönemde yaşadıklarına ve alışverişin yalnızca satın alım anıyla kısıtlı olmadığına dikkat çekerek ajans olarak konuyu ele alış biçimleri, yatkınlık ve tecrübelerinin markanın tercihi olmalarında büyük rol oynadığını düşündüklerini söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.