MediaCat

Coca-Cola’dan Hürriyet’te transfer

Birim Gönülşen Özyürekli Hürriyet pazarlama direktörü ve icra kurulu üyesi olarak atandı.

Coca-Cola’dan Hürriyet’te transfer

Hürriyet, Birim Gönülşen Özyürekli‘nin Hürriyet pazarlama direktörü ve icra kurulu üyesi olarak atandığını duyurdu. Özyürekli görevine 20 Mayıs 2013 itibariyle başladı.

Birim Gönülşen Özyürekli Hürriyet pazarlama direktörü ve icra kurulu üyesi olarak atandı.1979 doğumlu olan Özyürekli, Karşıyaka Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler eğitimi aldı. Profesyonel hayatına 2001 yılında yönetici adayı olarak Coca-Cola’da başlayan Özyürekli, günümüze kadar aynı kurumda hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok görev üstlendi.

Özyürekli Coca-Cola‘da sırasıyla; Türkiye Schweppes & Burn marka müdür yardımcısı, Türkiye Fanta marka müdürü, Romanya ve Moldova Coca-Cola kıdemli marka müdürü, Orta ve Güney Avrupa Coca-Cola pazarlama müdürü, meyve suyu ve Fusion içecekler, Avrasya ve Afrika Grubu iş geliştirme müdürü, Türkiye meyve suyu kategorisi pazarlama müdürü görevlerini üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.