MediaCat

Coca-Cola’dan ayrılmaz ikilinin interaktif hikâyesi

Marka, Anneler Günü’nü interaktif bir kampanya ile kutladı.

Coca-Cola’dan ayrılmaz ikilinin interaktif hikâyesi

Coca-Cola, ABD’de yayınladığı interaktif kampanya ile Anneler Günü‘nde annesinden uzak olan herkesi telefona sarılmaya davet etti.

Daha önce Honda’nın Civic Type R için Wieden + Kennedy işbirliğinde yayınladığı “The Other Side” adlı YouTube filmindeki etkileşimi andıran bir tarza sahip olan filmde, bir anne ile çocuğun ilk günlerden başlayan hikâyesi konu ediliyor. İnteraktif video, inişli çıkışlı hikâyenin hem çocuğun hem de annenin gözünden izlenebilmesine olanak sağlıyor. Hatta filmin ilerleyen bölümlerinde işin içerisine torun da dâhil oluyor.

Aşağıda bulacağınız videoyu izlerken sol üstteki Cola-Cola şişelerine tıklayarak karakterlerin görüş açıları arasında geçiş yapabilirsiniz. Marka, ABD ve Porto Riko’da yaşayan izleyicileri, kampanya için hazırlanan mikrositede izledikleri videonun tamamlanmasının ardından, dünyanın neresinde olursa olsun, annelerinin telefonlarını 3 dakika süreyle ücretsiz arayabilecekleri bir ekranla şaşırtmayı da ihmal etmemiş.

Kampanya ABD’li ajans David imzası taşıyor.

Kaynak: Ads of the World

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.