MediaCat

Coca-Cola Türkiye’de bayrak değişimi

Başak Karaca, Coca-Cola Türkiye’deki genel müdürlük görevini Gaye Narmanlı Sunerli’ye devretti.

Coca-Cola Türkiye yönetiminde üst düzey görev değişikliği yaşandı. Buna göre, 2021 yılından bu yana Coca-Cola Türkiye Genel Müdürlüğü görevini sürdüren Başak Karaca, görevini Gaye Narmanlı Sunerli’ye devretti. Karaca, Coca-Cola Kafkasya ve Orta Asya Bölgesinden Sorumlu Genel Müdürü olarak atandı.

Şubat itibarıyla Coca-Cola Türkiye’nin yeni genel müdürü olan Gaye Narmanlı Sunerli, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce Ekonomi Bölümü’nde tamamladı. 2005 yılında Procter&Gamble’a (P&G) katılan Narmanlı Sunerli, şirkette yönetim kurulu üyesi olmasının yanı sıra ticari pazarlama direktörü, satış direktörü, e-ticaret dijital & ticari pazarlama başkan yardımcılığı gibi üst düzey görevlerde bulundu ve 2021 yılından itibaren P&G Türkiye, Kafkasya, Orta Asya Satış Başkan Yardımcısı olarak görev almaktaydı.

Coca-Cola Kafkasya ve Orta Asya Bölgesinden Sorumlu Genel Müdürlüğüne atanan Başak Karaca, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Yönetimi ve  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanlarında çift anadal yaparak tamamladı. 1995 yılında katıldığı P&G’de şirketin İsviçre operasyonu ve ABD’deki merkezinde yönetim rollerinde de çalışan Karaca, 2008 yılında Yıldız Holding’e geçerek üst düzey görevlerle beraber farklı yönetim kurullarında da bulundu. Karaca, Coca-Cola’ya 2018 yılında katılmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.