Clear’ın yeni yüzleri Çağla Şikel ve Emre Altuğ

Türkiye'nin kepeğe karşı ilk şampuan markası Clear, kadınlar için yeni bir seri çıkardı. 'Yumuşacık Saçlarımla Cesur ve Güzelim'...

10.04.2009 - 11:23 | MediaCat

Türkiye’nin kepeğe karşı ilk şampuan markası Clear, kadınlar için yeni bir seri çıkardı. ‘Yumuşacık Saçlarımla Cesur ve Güzelim’ sloganıyla başlayan kampanya, yeni reklam yıldızları Çağla Şikel ve Emre Altuğ çiftiyle tanıtıldı.

Unilever’in Clear şampuan markası için düzenlenen ve sunuculuğunu Ece Vahapoğlu’nun yaptığı basın toplantısına Unilever Ev ve Kişisel Bakım Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Yalım Uzun, Unilever Kişisel Bakım Pazarlama Direktörü Özlem Engin, Çağla Şikel ve Emre Altuğ çifti katıldı.

CLEAR REKLAM FİLMİ EMRE’YE ŞARKI YAZDIRDI

Unilever Ev ve Kişisel Bakım Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Yalım Uzun Clear’ın bu yılki reklam yıldızları için cesur ve güzel bir çift aradıklarını ve bunu en iyi temsil eden Çağla Şikel ve Emre Altuğ’la çalışmaya karar verdiklerini belirtti. Uzun, yenilenen kadın serisiyle Clear’ın saçlara üç kata kadar varan yumuşaklık sağladığını, artık kadınların daha cesur ve güzel olacağını söyledi.

Emre Altuğ, Clear reklam filmiyle ilgili olarak; ‘Çağla’yla ilk karşılaştığımızda saçlarından çok etkilenmiştim. Clear’dan böyle bir teklif gelince Çağla’yla birlikte rol olmaktan büyük keyif aldık. Ayrıca Metin Arolat’ın çektiği reklam filmi bana ilham verdi, Çağla’nın saçları için bir şarkı yazdım’ dedi. Çağla Şikel ise şarkıyı henüz dinlemediğini, kendisi için sürpriz olduğunu ve toplantıda ilk kez öğrendiğini açıkladı.

Emre Altuğ’nun, Çağla Şikel’in saçları için yazdığı şarkı yakın zamanda bir sürprizle duyurulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.