İkbal halkla ilişkiler şirketini belirledi

87 yıldır gıda sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye'nin köklü markalarından biri olmayı başaran İkbal...

10.04.2009 - 11:43 | MediaCat

2005 yılından bu yana Bersay İletişim Grubu’na bağlı olarak entegre halkla ilişkiler ve etkinlik hizmeti veren Saydam PR, İkbal Gıda’ya hizmet vermeye başladı.

87 yıldır gıda sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’nin köklü markalarından biri olmayı başaran İkbal, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı hizmetlerini ilk defa Saydam PR’dan alacak. Turizm ve gıda sektöründeki önemli yatırımları ile Türkiye’nin her köşesine yayılan et ürünleri, şekerleme ürünleri ve franchising sistemi ile farklılık yaratan İkbal, yeni kurumsallaşma sürecinde de Saydam PR ile birlikte çalışacak.

Afyonkarahisar’daki turizm yatırımları ile dikkat çeken İkbal, gıda ürünlerinde kalite ve lezzet konusunda öncülüğünü sürdürürken, sucuk pazarında ise Türkiye’de liderliği üstleniyor.
Ulusal ve uluslararası alanda önde gelen firmalara hizmet vererek başarılı yükselişini sürdüren Saydam PR, İkbal’in müşteri portföyüne katılmasıyla müşteri sayısını 23’e yükseltti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.