MediaCat

Cenk & Erdem muhabbet rekorunu kırdı

Cenk & Erdem, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada ile Guiness Dünya Rekoru’nu 52 saatlik muhabbetle kırdı.

Cenk & Erdem muhabbet rekorunu kırdı

Radyo ve eğlence dünyasının fenomenlerinden Cenk & Erdem, internet üzerinden dünyanın en uzun muhabbet rekorunu kırdı.

NESCAFÉ 3’ü1 Arada eşliğinde gerçekleşen rekorda Cenk & Erdem, “www.muhabbetrekoru.com” isimli site üzerinden kesintisiz olarak 52 saat süreyle muhabbet etti. 13 Nisan saat 15.00’de başlayıp 15 Nisan akşamı saat 19.05’de sona eren programda sevilen ikilinin hayranları internet üzerinden rekora eşlik ederek interaktif bir deneyim yaşadılar. Cenk & Erdem dinleyicilerinden 100 bin Twitter mesajı ve 57 bin Facebook yorumu aldı. Siteye bağlanan anlık izleyici sayısı ise 8 Bin 500 civarında oldu.
 
Rekor denemesi sırasında “www.muhabbetrekoru.com” sitesi üzerinden çok sayıda aktivite de gerçekleştiren ikili, sosyal medya üzerinden programa katılan hayranları ile muhabbet rekorlarına aynı zamanda interaktif bir deneyim de kattı. Yayın sırasında zinde kalabilmek için bol bol NESCAFÉ içen Cenk & Erdem internet üzerinden stüdyolarına kabul ettikleri konuklarına “soru-cevap”, “sosyal medyada yüklenen fotoğraflardan karakter tahlili”, “sessiz sinema tahmin yarışması”, “şarkı çalıp tahmin ettirmece”, “radyo tiyatrosu” gibi birbirinden eğlenceli oyunlar oynadı.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.