Cem Yılmaz’dan oyunculuğuna güvenenlere davet

Pepsi ile işbirliği yapan komedyen, yeni filminde rol alacak konuk oyuncuları arıyor.

07.05.2015 - 16:36 | Ali Kuru

Cem Yılmaz'dan oyunculuğuna güvenenlere çağrı

Bir önceki filmi “Pek Yakında” için Pepsi ile işbirliği yapan Cem Yılmaz, birlikteliği yeni filmi “Ali Baba ve 7 Cüceler”de de devam ettiriyor.

Pek Yakında için yürütülen kampanyaya benzer bir kurguyla yürütülen yeni kampanyada sosyal medya kullanıcıları Pepsiilegorelimseni.com adresi üzerinden sunulan görevleri tamamlamaya çağrılıyor. Görevleri en yaratıcı şekilde yerine getiren kullanıcılar ise yeni filme çeşitli düzeylerde katılma şansı yakalıyor.

Kampanyanın yeni filmin adının doğru tahmin edilmesini içeren ilk görevinin ardından gelinen yeni aşamasında, katılımcılardan bir Türk filmi karakterini seçmeleri ve rol aldığı bir filmden bir sahneyi canlandırmaları isteniyor. Yeteneğini 15 Mayıs gece yarısına kadar Twitter‘da #GörelimSeni etiketiyle paylaşanlar arasından seçilecek 10 kişilik kısa listedeki katılımcılar, Bulgaristan’da filmin çekimlerinin gerçekleştiği seti ziyaret etme şansı yakalayacak. Bu kısa listeden Cem Yılmaz’ın bizzat seçeceği bir kadın ve bir erkek katılımcı ise filmde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Kampanya Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyor.