Cannes’da Saatchi & Saatchi’den görsel şölen

Saatchi&Saatchi bu yıl da Cannes Lions’un en ilgi toplayan etkinliklerinden birine imza attı.

20.06.2013 - 15:50 | Tuğba Özögretmen

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin en merakla beklenen şovlarından biri olan Saatchi&Saatchi Showcase bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleşti. ‘The Saatchi&Saatchi New Director’s Showcase 2013’ adlı etkinlikte dünyanın çeşitli yerlerinden başarılı yönetmenlerin imzasını taşıyan reklam ve kısa filmler gösterildi. Özellikle animasyonlar ve yoğun dijital efektler kullanılarak hazırlanan filmler gösterimde alkış toplamayı başardı.

Bu yılın teması olarak seçilen ‘Just for Hits’ etkinliğinin açılış konuşmasını The Selfish Gene kitabının dünyaca ünlü yazarı Britanyalı evrimci biyolog Richard Dawkins yaptı. Dawkins konuşmasında, nesiller arası kültürel ve sosyal aktarımlar gerçekleştirdiğini iddia ettiği ‘memler’ ile yaratıcılık ve internet arasındaki bağı ele aldı.

Etkinlikte  Saatchi&Saatchi New Director’s Showcase’in bir sonraki ayağının 4 Temmuz günü Londra’da gerçekleşeceği de duyuruldu.

[youtube]http://youtu.be/8rZbxNEUa4o[/youtube]

Saatchi&Saatchi Showcase’in tamamını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.