MediaCat

Cannes Lions’dan sağlık sektörüne özel festival

Festivalin ilkinin 2014’te yapılması planlanıyor.

Cannes Lions’dan sağlık sektörüne özel festival

Cannes Lions uluslararası yaratıcılık festivali düzenleme kurulu sağlık sektörü özelinde gerçekleştirilecek ‘Lions Health’ festivalinin duyurusunu yaptı. Duyuruda, iki gün sürecek bağımsız etkinlik çerçevesinde sağlık sektörü ve sürdürülebilirlik alanlarında ödüller verileceği ifade edildi.

Etkinliğin ilkinin önümüzdeki yıl, hemen Cannes Lions festivali öncesinde hayata geçirilmesi planlanıyor. Duyuruda, sağlık iletişimine özel konuların tartışılacağı oturumlara ev sahipliği yapacak festivalde katılımcılara networking fırsatlarının sunulacağı, özel sergilerin ve gösterimlerin gerçekleştirileceği ifade ediliyor. Festival çerçevesinde gerçekleştirilecek yarışmaların katılımcılarını sektör temsilcilerinden oluşan özel bir jürinin değerlendireceği belirtiliyor.

‘Lions Health’ ödülleri şu kategoriler altında verilecek; Film, Baskı, Açıkhava, Radyo, Baskı & Poster Uygulamsı, Direkt, Promo & Aktivasyon, Dijital, Mobil ve PR.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.