Cannes Lions’dan Asya pazarına yönelik yeni bir reklam yarışması

Bu sene ilki düzenlenecek olan Spikes Asia Reklam Festivali 16-18 Eylül 2009 tarihlerinde 3 gün boyunca Singapur'da gerçekleşecek...

26.02.2009 - 12:43 | MediaCat

Bu sene ilki düzenlenecek olan Spikes Asia Reklam Festivali, 16-18 Eylül 2009 tarihlerinde 3 gün boyunca Singapur’da gerçekleşecek. Droga5 kurucusu ve yaratıcı başkanı olan David Droga’nın jüri başkanı olarak katılacağı Spikes Asia Reklam Festivali’nde Droga, yer alan TV/Sinema, Basın, Açıkhava ve Radyo ve ayrıca entegre jüri başkanlığını sürdürecek.

Bir çok ödülü bulunan David Droga, meşhur UNICEF projesinin arkasındaki adam olarak biliniyor. Barack Obama için yapılan ünlü “Great Schlep” kampanyasının yaratıcısı ve sayısız uluslararası ünlü kampanyalara imza atmış bir isim.David Droga

Australian Writers&Art Directors Okulu’ndan mezun olduktan sonra reklamcılığa başlayan Droga, 1996 yılında Saatchi Singapur’u Kreatif Direktörlüğüne getirildi. 1998 yılında Saatchi’nin Singapur ofisi Advertising Age dergisi tarafından yılın ajansı seçildi. Saatchi&Saatchi’deki altı yılında David, Cannes’da 45 Lion ve 2 Grand Prix ödülü kazandı. 2003 yılında New York’a giderek Publicis Network’ün Dünya Kreatif Direktörü olarak göreve başladı.

Amerikan Reklam Federasyonu tarafından Yaşam Boyu Başarı Ödülüne layık olarak görülen David Droga, 2006 yılında New York’ta Droga5’i kurdu. 2007 yılında Creativity dergisi tarafından ‘Yılın Ajansı’ ödülüne layık görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.