MediaCat

Cannes Lions’a yeni başkan

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin stratejik gelişimi ve dönüşümü için yeni adımlar atılıyor.

Cannes Lions’a yeni başkan

Cannes Lions’un çatı şirketi Ascential plc. yaptığı açıklamayla, Ascential Events’in CEO’su Philip Thomas’ın Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali Başkanı olarak da görev yapacağını da açıkladı. Halihazırda başkanlık görevini yürüten Terry Savage ise bu yıl Haziran ayındaki festivalden sonra koltuğunu bırakacak. Thomas Ascential Events’te üstlendiği rollerin yanı sıra daha önce 10 yıl boyunca Cannes Lions’ın ve şirketin diğer ilgili etkinliklerinin CEO’su olarak görev yapmıştı.

Ascential plc. CEO’su Duncan Painter Thomas’tan, “Marka ve global yaratıcı endüstriye dair bilgisi benzersiz” sözleriyle bahsetti. Thomas, başkan olarak bu rolün, Genel Müdür José Papa ve ekibini Cannes Lions ve diğer festivallerin stratejik gelişimi için desteklemek yönünde olacağını açıklarken, José Papa ise Cannes Lions’ın “heyecan verici bir dönüşüm sürecinden geçtiği bu dönemlerde, Thomas’ın bilgisi ve vizyonuyla” yaratıcılığın sınırlarını zorlamada daha iyi yol kat edebileceklerini söyledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.