Cannes Lions’tan yeni bir ödül

Creative Brand of the Year, marka performansını yükselten yaratıcı ekipleri ödüllendirmeyi hedefliyor.

26.04.2019 - 09:23 | Tuğba Özögretmen

Cannes Lions kısa liste jürisinde Türkiye'den 2 isim

Cannes Lions yönetimi yaptığı duyuruyla, bu yıl ödül töreninde sektörü yeni bir özel ödülün beklediğini açıkladı. Creative Brand Of the Year, iş sonuçlarını yaratıcı bir şekilde tırmandıran ekipleri kutlamak üzere verilecek. Ödül; hem markaların hem de ortak ajanlarının gösterdikleri yaratıcı performansın ardındaki kolektif çabayı ortaya koymayı hedefliyor. Bu yeni ödül, Yılın Holding Şirketi, Yılın Network’ü, Yılın Ajansı, Yılın Bağımsız Ajansı, Yılın Medya Network’ü, Palme d’Or, Yılın Sağlık İletişimi Network’ü ve Yılın Sağlık İletişimi Ajansı’nın yer aldığı özel ödüllerden biri olarak konumlandırılacak ve özel bir jüri değerlendirmesinden ziyade, kazanılan toplam Aslan sayısına bağlı olarak belirlenecek.

Cannes Lions Genel Müdürü Simon Cook yenilikle ilgili yaptığı açıklamada, “Creative Brand of The Year, markaların ürünlerini, dünyanın farklı bölgelerinde farklılaştırmak üzere aldıkları yaratıcı riskleri ortaya koymak üzere tasarlandı. Bu, hem markaların hem de ürün geliştirme üzerine yaratıcı fikirler ortaya koyan ajans ekiplerinin cesaretlerini ve ileri görüşlülüklerini kutlamak için bir fırsat” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.