Cannes Genç Kreatifler Yarışması başlıyor!

Cannes Uluslararası Reklamcılık Festivali’ne bu yıl 'Genç Kreatifler' başlığı altında yeni bir kategori daha eklendi.

02.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Cannes Uluslararası Reklamcılık Festivali’ne bu yıl ‘Genç Kreatifler’ başlığı altında yeni bir kategori daha eklendi. Bu kategoride yarışacaklar yeni Nokia N93’ü tanıtmak üzere dünyanın her yerinden genç kreatif ekipler 30 saniyelik kısa bir tanıtım filmi hazırlayacaklar. Ikişer genç kreatiften oluşan 10 ekip, 72 saat içinde filmlerini çekip hazır hale getirecekler.

Festival’in yöneticisi Terry Savage, “1995’ten beri yapılan ‘Genç Kreatifler Yarışması’nın müthiş başarısının ardından, Cannes Lions’ta bir Film kategorisi daha konulması da düşünülüyordu. Mobil reklamcılığın günümüzün inanılmaz performansa sahip mobil teknolojisiyle birleşerek yarattığı önemden dolayı, ‘Genç Kreatifler Film Yarışması’ kategorisini koymak için doğru zamanın geldiği düşündük. Böylece günümüzün genç yetenekleri bu yeni reklamcılık biçimi ile mükemmel bir sinerji fırsatına da sahip olarak yeteneklerini ortaya koyabilecekler” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.