Coca Cola ve Clear Channel’dan yeni işbirliği

Clear Channel Outdoor ve Coca Cola arasında imzalanan anlaşmayla, billboardların, ilanların ve diğer out-of-home araçların geliştirilmesi ve yerleştirilmesi için işbirliğine gidileceği açıklandı.

02.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Clear Channel Outdoor ve Coca Cola arasında imzalanan anlaşmayla, billboardların, ilanların ve diğer out-of-home araçların geliştirilmesi ve yerleştirilmesi için işbirliğine gidileceği açıklandı. Kendi türünde bir ilk olan bu çok yıllık anlaşma, yetkililer tarafından ‘taktik olmanın ötesinde stratejik bir adım’ olarak nitelendiriliyor.

Bu ortaklık ‘Coca Cola tadında hayat’ kampanyasının küresel tanıtımında da önemli bir rol üstlenecek. Coca Cola yetkilileri, ‘Şirket olarak kampanyalarımızı her bir bölgeye uygun olarak uyarlayabilme noktasında eksikliklerimiz olabiliyor. Clear Channel her pazarda işe yarayabilecek biçimleri bildiği için bize bu konuda tavsiyede bulunacaktır’ diye konuştular.

Bunun yanında Clear Channel Outdoor’un, altı kıtada 50’den fazla ülkedeki faaliyetleriyle Coca Cola’ya özel projeler ve fikirler geliştirmesi de bekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.