Can Bonomo TTNet müzikte rekora koşuyor

Can Bonomo’nun Eurovision şarkısı TTNET Müzik’te 1 milyondan fazla dinlendi.

07.03.2012 - 00:00 | MediaCat

TTNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik’te yeni bir rekorun heyecanı yaşanıyor. Can Bonomo’nun 22 Şubat akşamı yayına alınan Eurovision şarkısı “Love Me Back”, bir hafta içerisinde 1 milyondan fazla dinlenme sayısı elde ederek büyük bir rekora imza atıyor.

 Can Bonomo’nun Eurovision 2012’de Türkiye adına yarışacağı “Love Me Back” adlı şarkısı TTNET Müzik’te Türk halkından büyük ilgi görüyor. Milyonlarca şarkıyı ücretsiz ve yasal olarak dinleme imkânı sunan TTNET Müzik’te 22 Şubat akşamı yayına alınan “Love Me Back”, sadece bir hafta içerisinde 1 milyondan fazla dinlenme sayısı sahip olarak büyük bir rekora imza attı.

Müzikseverlerle birlikte birçok müzik eleştirmeninin de desteğini alan Can Bonomo, “Love Me Back” ile başarılı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi ise Can Saban’a ait olan “Love Me Back”, hem TTNET Müzik mobil uygulamalarından hem de www.ttnetmuzik.com.tr adresinden dinlenebiliyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.