Çaba Derneği’nden iyilik için online kermes

Hepsiburada işbirliğinde hayat bulan kermes yıl boyunca açık olacak.

22.05.2020 - 11:04 | MediaCat

Sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında 10 yıldır düzenlediği Alışveriş Şenliği coronavirus nedeniyle ertelenen Çaba Derneği, gerek bizatihi derneği gerekse etkinlikte yer alan orta ve küçük tasarım markalarını etkileyen durumu bir nebze de olsa iyileştirmek için etkinliğini dijital platforma taşıdı.

Hepsiburada işbirliğinde hayat bulan ve yıl boyunca açık olacak ÇABABURADA Online Alışveriş Şenliği, katılmak isteyen markalar için kapılarını açık tutmayı sürdürecek. Elde edilen gelirin Çaba’nın dezavantajlı çocukların rehabilitasyonu ve eğitim projelerine aktarıldığı Online Alışveriş Şenliği hakkında konuşan ÇABA Derneği Başkanı Eda Kosif, “Bir ilke imza atmak kadar, başladığımız projelerimize kaldığımız yerden devam edebilecek olmak bizi çok mutlu ediyor. İyilik ertelenmez ve ertelenmemeli. Bu projeyle çok daha geniş kitlelere hitap etme şansımız olacak. Katılımın ve desteğin çok yoğun olacağını düşünüyorum” açıklamasında bulunurken, Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, projeyi şu sözlerle yorumladı: “Aylık 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırladığımız platformumuzda, müşterilerimizi ÇABA ile buluşturduğumuz ve ÇABA’nın projelerinin devamlılığında rol aldığımız için mutluyuz.”

Kampanya kapsamında yayınlanan reklam filmini hazırlayan reklam ajansı Horizon’ın kreatif direktörü Didem Aral ise, ÇABA’nın her zaman ilkleri hayata geçirerek sosyal sorumluluk projelerine yeni boyutlar kazandırdığını söyleyerek Horizon olarak fikirlerini güçlü bir şekilde hayata geçirmenin ve bunu iyilik için yapmanın çok önemli olduğunu belirtti.

Kermese katılmak için cabaturkiye.com veya hepsiburada.com/cababurada adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

KÜNYE

  • Reklamveren: Çaba Derneği
  • Reklam Ajansı: Horizon
  • Kreatif Direktör: Didem Aral
  • Yaratıcı Ekip: Abdullah Güven, Furkan Alkan
  • Sosyal Medya: Şeyda Atmaca
  • Müşteri Ekibi: Hayriye Akca, Yağmur Nalcı

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.