MediaCat

Buzbağ’dan “Efsane Gurmelerini Arıyor” yarışması

Buzbağ tarafından düzenlenen “Efsane Gurmelerini Arıyor” lezzet yarışması başlıyor.

Buzbağ’dan “Efsane Gurmelerini Arıyor” yarışması

Buzbağ tarafından düzenlenen “Efsane Gurmelerini Arıyor” lezzet yarışması başlıyor. Yarışma, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da düzenlenecek. Her şehirde iki yemek gecesi düzenlenecek olan “Efsane Gurmelerini Arıyor” yarışması hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve yarışmaya başvurmak için www.facebook.com/buzbagsarap veya www.efsanebuzbag.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Başvurulardan sonra yapılacak ön değerlendirme sonrasında her yemeğe 10’ar kişi bir misafir ile birlikte davet edilecek. Anadolu’nun yöresel yemekleri eşliğinde Buzbağ şarapları tadılacak, uyumları tartışılacak. Daha sonra katılımcılar bu deneyimlerini bir yazı ile paylaşacaklar. Jüri değerlendirmesine göre her yemeğin katılımcıları arasından bir kişi, Buzbağ şaraplarının doğduğu topraklara Eylül ayı içinde çift kişilik Elazığ Bağ Bozumu gezisi kazanacak.

 “Efsane Gurmelerini Arıyor” lezzet yarışması; Nisan’da Ankara, Mayıs’ta Adana, Haziran’da İstanbul ve son olarak da Temmuz ayında İzmir’de geçekleşecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.