Burger King’den gece kuşlarına armağan

Markanın Cadılar Bayramı kampanyası yayında.

27.10.2021 - 12:52 | Simge Şenses

Burger King'den gece kuşlarına armağan

Burger King, yaklaşan Cadılar Bayramı’nı bir pazarlama fırsatına dönüştürerek yılın en korkunç gününe özel bir kampanyaya imza atıyor.

Cadılar Bayramı’nda sabaha karşı paranormal varlıklar tarafından ziyaret edilme ihtimalinizin her zamankinden yüksek olduğunu iddia eden marka, bu savına rağmen gece yarısı 3:00 dolaylarında uyanık kalanları Cadılar Bayramı promosyonunun bir parçası olarak bedava burger’lerle ödüllendiriyor. Madrid merkezli ajans DAVID’in ürünü olan kampanya aralarında Arjantin, Belçika, Brezilya, Çin ve İspanya’nın da bulunduğu birçok pazarda yayınlanacak.

DAVID’in kreatif direktörü André Toledo kampanyanın amacını şu sözlerle açıklıyor: “Her Cadılar Bayramı, Burger King müşterileriyle etkileşim kurmanın farklı yollarını arıyor. Bu yıl, cesur olanlara bir ödül vermeye karar verdik: günün en korkunç saatinde, yılın en korkunç haftasında uyanık kalmaya cesaret edenlere.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Burger King
  • Reklam Ajansı: DAVID Madrid
Kaynak: B&T

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.