Burger King’den çocuklara doğum günü partisi sözü

Burger King Fransa, karantina sonrasında çocukların yüzünü güldürme niyetinde.

28.04.2020 - 10:17 | Sencer Uçar

Burger King'den çocuklara doğum günü partisi sözü

Bu yıl doğum gününü arkadaşlarıyla hoplaya zıplaya kutlama hayalleri karantina engeline takılan çocukların gönlünü alma niyetindeki Burger King Fransa, hayal kırıklığını telafi etmek için harekete geçti.

DAVID Madrid işbirliğiyle hayata geçirdiği kampanyasında marka, anne-babalardan, çocuklarının doğum günü pastalarına ait fotoğraflarını Burger King Fransa hesabını etiketleyerek paylaşmalarını istedi.

Burger King’in karantina sonrası 500 çocuğa süslemesinden pastasına, davetiyesinden hediyesine kadar dört dörtlük bir doğum günü partisi vaadine 24 saat içerisinde 2 bin kişi katılınca, marka da kontenjana 100 çocuk daha ekledi.

“Kriz döneminde her daim önceliğimiz basit ve somut aksiyonlarla fayda sağlayabilir olmak” diyen Burger King Fransa CMO’su Alexandre Simon, kampanyanın tek amacının da ailelere olan bağlılıklarını göstermek olduğunu söylüyor.

DAVID Madrid ECD’si Saulo Rocha ise, “Kapanmak zordur, hele yıl boyunca doğum gününü kutlamak için bekleyen çocuklar için daha da zor. Fransız ailelerin dostu olarak Burger King de bu çocukların doğum günlerini biraz daha güzelleştirmek istedi” diyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Burger King Fransa
  • Reklam Ajansı: DAVID Madrid
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.