Burger eşliğinde masallar

Klasik çocuk masalları, Burger King ve Can Yayınları işbirliğinde yorumlanıyor.

22.11.2022 - 15:06 | MediaCat

Burger eşliğinde masallar

Burger King ve Can Yayınları, minikleri mutlu edecek bir işbirliğine imza attı. Proje kapsamında hazırlanan altı masal kitabı, Burger King’in 700’den fazla şubesinde çocuk menüsü alan kişilere hediye edilecek.

Seride yer alan Robin Hood, Define Adası, Bir Küçük Denizkızı, Gulliver’in Seyahatleri, Oz Büyücüsü ve Alice Harikalar Diyarında kitapları, Gonca Mine Çelik’in çizimleri eşliğinde, Mehmet Barış Albayrak tarafından uyarlandı. TAB Gıda Pazarlama Direktörü Caner Alpaslan proje için “Türkiye genelindeki tüm şubelerimizden ulaşılabilecek olan kitaplar, çocukların gelişimlerine katkı sağlayacak, onları hepimizin çok sevdiği karakterlerle tanıştıracak” derken; Can Yayınları Genel Müdürü Ali Granit ise, “Kitaplarımızı hayatın her alanında okurlarımızın karşısına çıkarma stratejimize uygun olarak Türkiye’nin en çok restorana sahip hızlı servis restoran zinciri Burger King’le çok güzel bir işe adım atıyoruz. İşbirliğimizin uzun yıllar sürmesini arzu ediyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.