Bumerang Ödülleri’nde sona yaklaşılıyor

Jüri son oylama öncesinde Bumerang ekibinin yemeğinde bir araya geldi.

21.11.2013 - 11:23 | MediaCat

Yarışma jürisi son oylama öncesinde Bumerang ekibinin yemeğinde bir araya geldi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Bumerang Ödülleri, 5 Aralık’ta sahiplerini bulacak. SMS oylamasının sona ermesiyle artık sıra, yarışmanın son adımı olan jüri oylamasına geldi.

Melis Alphan, Ceyhun Yılmaz, Fatih Çekirge, Erdal Kaplanseren, Bedük, Ertuğrul Özkök, Emre İskeçeli, Bülent Mumay, Fikret Ercan, İsmail Özdemir, Pelin Özkan, Günseli Özen Ocakoğlu, Şermin Terzi, Özgür Bolat ve Onur Baştürk gibi kendi alanında uzman birçok isimden oluşan yarışma jürisi oylama öncesi Bumerang ekibinin düzenlediği yemekte bir araya geldi.

Bumerang Ödülleri'nde sona yaklaşılıyor

Yemek, Hürriyet İçerik ve Topluluk Yönetimi Servislerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Erhan Acar’ın konuşmasıyla başladı. Acar, Bumerang Ödülleri’ne bloggerlar tarafından gösterilen yoğun ilginin her geçen yıl arttığını ifade etti.

Bumerang ekibinin oylama süreci ile ilgili bilgileri aktardığı organizasyonun sonunda, Tema Vakfı‘na bağışta bulunularak adlarına diktirilen fidanların sertifikaları jüri üyelerine takdim edildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.