MediaCat

Bu imza günleri kaçmaz!

Kelimelerin sihirbazları Brand Week Istanbul’da okurlarıyla buluşuyor.

Bu imza günleri kaçmaz!

Pazarlama ve yaratıcılık derslerine konu olan, bu sektörlerin trendlerini belirleyen kitapların yazarları, Brand Week Istanbul 2015’in dev konuşmacıları Luke Sullivan, Robert Cialdini ve Patrick Renvoisé, MediaCat standında kitap imzası için okurlarıyla buluşacaklar.

Ayrıca D&R işbirliğiyle düzenlenen imza günlerinde ise Ayşe Kulin, Doğan Cüceloğlu, Aret Vartanyan ve Ahmet Ümit de Brand Week Istanbul katılımcıları için kitaplarını imzalayacaklar.

Luke Sullivan

Bu imza günleri kaçmaz!

Satan Reklam Yaratmak
19 Kasım 12:00 – 12:30

Brand Week Istanbul’da hem “Storytelling platformları yaratmak” sunumu hem de “Marka ve ürün hakkındaki hakikatleri ortaya çıkarmak” semineriyle katılımcılara bir yaratıcılık ziyafeti yaşatacak olan Luke Sullivan, “Satan Reklam Yaratmak” kitabının imzası için Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda okurlarıyla bir araya gelecek.

Yıllardır dünyada ve Türkiye’de metin yazarlarının, sanat yönetmenlerinin, reklam öğrencilerinin, kısacası reklam sektöründeki her alandan yaratıcının ilham kaynağı olan kitabın güncellenmiş yeni baskısı, etkinlik süresince MediaCat Kitapları standından temin edilebilir.

Bu imza günleri kaçmaz!Robert B. Cialdini

İknanın Psikolojisi: Teori ve Pratik Bir Arada
18 Kasım 11:00 – 11:30

Tüm dünyada 2 milyondan fazla okura ulaşan ve teori ile pratiği buluşturarak iknanın sırlarını açıklayan İknanın Psikolojisi: Teori ve Pratik Bir Arada kitabının yazarı Robert B. Cialdini, Brand Week Istanbul’un heyecanla beklenen konuşmacıları arasında yer alıyor.

Brand Week Istanbul’a özel hazırladığı “Belirsizlik Koşullarında İknanın Gücü” sunumuyla katılımcılarla buluşacak olan Cialdini, yaşamın her alanında ikna olma ve ikna etme sürecinin içyüzünü anlatan başvuru niteliğindeki kitabını da hayranları için imzalayacak.

Patrick Renvoisé

Bu imza günleri kaçmaz!

Nöro Marketing: Müşterinizin Beynindeki Satın Alma Düğmesine Basmak!
18 Kasım 12:30 – 13:00

Beyin üzerinde yapılan son araştırmalar satışlarınızı nasıl artırabilir? “Nöro Marketing: Müşterinin Beynindeki Satın Alma Düğmesine Basmak!” kitabının yazarı Patrick Renvoisé Brand Week Istanbul’da okurlarıyla buluşuyor.

Sales Brain Nöropazarlama Direktörü ve Kurucu Ortağı Renvoisé, “Markanız sürüngen beyni nasıl fetheder?” semineriyle de Brand Week Istanbul sahnesinde katılımcıları beynin derinliklerinde bir yolculuğa çıkaracak.

D&R İmza Günleri

Bu imza günleri kaçmaz!
Ayşe Kulin
18 Kasım Çarşamba – 12:30
Doğan Cüceloğlu
19 Kasım Perşembe – 12:30
Aret Vartanyan
20 Kasım Cuma – 12:30
Ahmet Ümit
21 Kasım Cumartesi – 12:30

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.