Bu havalimanına isminizi verebilirsiniz

Yenilenen Helsinki Havalimanı'ndan yolcularına küçük bir jest.

03.12.2021 - 17:17 | Simge Şenses

Dünyanın birçok yerinde havalimanları tarihe adını yazdırmış kişilerin isimleriyle anılır: Paris’teki Charles de Gaulle, Roma’daki Leonardo da Vinci, New York’taki John F. Kennedy Havalimanı gibi.

Yenilenen Helsinki Havalimanı, bu içgörüden yola çıkan, TBWA\Helsinki imzalı yeni kampanyasıyla kendisini yolcularına adayarak onlara önemli olduklarını hissettirmeyi amaçlıyor. Öyle ki şu andan itibaren, havalimanını ziyaret eden herkes, ön cephesinde bulunan resmî tabelaya adını ekleyerek havalimanına geçici süreyle de olsa kendi adını verme şansına sahip.

Finlandiya’nın havalimanı ağının korunmasından ve geliştirilmesinden sorumlu Finavia’nın pazarlama ve müşteri deneyimi direktörü Katja Siberg kampanyaya dair, “Havalimanlarının yolcular için olduğuna ve her zaman olması gerektiğine inanıyoruz” ifadelerini kullanıyor ve ekliyor: “Kendimize sizin, benim ve hepimizin adını veren dünyadaki ilk havalimanı olmaktan gurur duyuyoruz.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Helsinki Havalimanı
  • Reklam Ajansı: TBWA\Helsinki
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.