Bu hapın faydası bir bardak su

Belçika'da insanları yeterli miktarda su içmeye yönlendirmenin yaratıcı bir yolu.

31.01.2023 - 10:05 | Sencer Uçar

Bu hapın faydası bir bardak su

Belçika’da her üç kişiden ikisi yeterli miktarda su içmiyor ancak vitamin ve gıda takviyesi kullanımı hız kesmiyor. Öyle ki 2020 yılından bu yana söz konusu takviyelerin tüketimdeki artış yüzde 40’ı aşmış durumda.

İnsanların daha fazla su içmesini arzulayan su markası Spa, mevcut trendden su tüketimi lehine faydalanmak için harekete geçiyor ve insanlara tek başına hiçbir faydası olmayan bir hapı, Placeb’eau’yu sunuyor.

Eczanelerden ücretsiz temin edilebilen hapın, adından da anlaşılabileceği gibi hiçbir faydası yok. Hapın esas faydalarını yaratan ise yanında içilen bir bardak su. Günde sekiz defa kullanılması önerilen ve sekiz bardak su içilmesine vesile olan hapın sindirimi iyileştirmesinden enerji artışına, karaciğer fonksiyonlarını düzeltmesinden vücut ısısını düzenlemesine birçok dolaylı faydası mevcut.

Happiness COO’su Geoffrey Hanston, “Her üç Belçikalıdan ikisi yeterince su içmiyor. Öyleyse, hap takıntılı bir topluma nasıl daha fazla su içirebilirsiniz? Bir hap tasarlayarak elbette. Tüm Belçikalılara günde sekiz defa bir bardak suyla Placeb’eau içmelerini tavsiye ediyoruz. Hapta hiçbir şey yok, mesele sekiz bardak sudan ibaret” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Spadel / Spa
  • Reklam Ajansı: Happiness
  • Yönetmen: Simon Schuurman
Kaynak: Shots.net, Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.