BT’ye yeni genel müdür!

BT Türkiye genel müdürlüğüne Mehmet Başer getirildi.

02.11.2011 - 00:00 | MediaCat

BT Türkiye genel müdürlüğüne Mehmet Başer getirildi. Başer, görev süresi boyunca BT’nin kurumsal müşterilerinin ve telekomünikasyon servis sağlayıcılarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verilmesi ve şirketin büyüme eğiliminin üst seviyelere taşınmasından sorumlu olacak.

Başer, BT’ye katılmadan önce Ericsson’un satış ve büyük müşterilerden sorumlu Türkiye menel müdür mardımcısı olarak görev yapıyordu.

Ericsson’da çalışmadan önce alternatif telekom operatörü Borusan Telekom’da geçirdiği dokuz yıl içinde farklı görevler üstlenen Başer, son üç senede Genel Müdür olarak görev yaptı. Başer, Borusan Telekom’dan önce de McKinsey & Co. ve PricewaterhouseCoopers’ta danışman olarak kariyerini sürdürüyordu.

Boğaziçi Üniversitesi’nde elektrik mühendisliği ve fizik bölümleri olmak üzere çift anadal programından mezun olan Başer, ABD’de Vanderbilt Üniversitesi Owen İşletme Bölümü’nde MBA yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.