Bruno isyankâr bebekleriyle dünyaya açılıyor

Abdi İbrahim, dünya markası yaratma çabası içinde.

08.05.2013 - 17:42 | MediaCat

Bruno isyankâr bebekleriyle dünyaya açılıyor

Yeni yatırım stratejileri kapsamında tüketici sağlığı kategorisine giriş yapan Abdi İbrahim, Bruno markası altında sunduğu burun bakım sağlığı ürünleri ile küresel arenada boy gösteriyor.

Tüketici sağlığı kategorisini hayata geçirdiği ilk günden bu yana, bir dünya markası yaratma çabası içinde olacağını belirten Abdi İbrahim, bir yıl gibi kısa bir süre bu hedefinin ilk adımlarını attı.

Abdi İbrahim Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Dr. Cüneyt GedikliAbdi İbrahim’in tüketici sağlığı ürünleri kategorisinde yarattığı tamamen yerli ilk Türk markası olan Bruno, Balkanlar ve Kuzey Afrika’da birden çok ülkede satışa sunuluyor. Türkiye’de uyguladığı reklam ve iletişim faaliyetlerini uluslararası pazarlarda da sürdürecek olan Bruno, Abdi İbrahim’in yurtdışında adını temsil edecek marka olma unvanını da kazandı.

Türkiye’de marka bilinirliğine büyük katkı sağlayan ve uzun süre en çok hatırlanan kampanyalar listesinde kalan Bruno’nun ‘İsyankar Bebekler’ filmi, markanın açıldığı ülkelere uyarlanacak.

Abdi İbrahim Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Dr. Cüneyt Gedikli; “Bir asırlık geçmişi olan bir şirket olarak, kendi yarattığımız markalar ile kısa sürede uluslararası arenada satış ve marka konumlama başarımızdan dolayı mutluyuz. Şimdi hedefimiz bu ülkelerin sayısını artırırken, YouPlus ve a.i.d gibi Abdi İbrahim’in diğer markalarını da uluslararası pazarlarda tüketicilerle buluşturmak” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.