MediaCat

British Airways yıldızlarını arıyor

Birleşik Krallık’ın havayolu şirketi 10 yılın ardından yeni uçuş güvenliği videosunu yayınladı.

British Airways yıldızlarını arıyor

Her geçen gün daha yaratıcı, daha ilgi çekici ve daha eğlenceli uçuş güvenliği videolarıyla ekranlardaki yerini alan havayolu şirketlerinin aksine bu alanda çok uzun bir süreden beri herhangi bir girişimde bulunmayan British Airways, 10 yıllık bir aradan sonra nihayet sessizliğini bozdu.

Sir Ian McKellen, Gordon Ramsay, Rowan Atkinson, Gillian Anderson, Chiwetel Ejiofor ve Thandie Newton vgibi tanıdık ve saygıdeğer oyuncuların British Airways’in uçuş güvenliği videosunda yer almak için katıldıkları ve amatör muamelesi gördükleri oyuncu seçmelerinde yaşananları anlatan altı dakikalık video, Bartle Bogle Hegarty imzası taşıyor.

British Airways’in, kurumsal partneri hayır kuruluşu Comic Relief işbirliğiyle hazırladığı video 1 Eylül 2017 itibarıyla British Airways uçaklarından izlenebilecek.

Markanın aradan geçen 10 yılda uçuş güvenliği videosu konusunda katettiği mesafeyi daha iyi anlamak isteyenler için British Airways’in 10 yıl önce yayınladığı uçuş güvenliği videosu aşağıda.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.