MediaCat

Brisa’da üst düzey atama

Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel’in sorumluluk alanı genişledi.

Brisa’da üst düzey atama

Bridgestone Corporation ve Sabancı Holding ortak kuruluşu Brisa’da 2017 yılından bu yana pazarlama direktörlüğünü üstlenen Evren Güzel, şirket bünyesinde yeni oluşturulan pazarlama ve uluslararası pazarlar genel müdür yardımcılığına atandı.

Brisa Pazarlama ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcılığı görevine 1 Ocak 2021 itibarıyla başlayacak olan Evren Güzel, Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmasının ardından yüksek lisans eğitimini Birmingham Üniversitesi’nde Avrupa Birliği üzerine tamamladı. Kariyerinin başlangıcında ITO Emniyet ve Güvenlik Sis. San. Tic. A.Ş. bünyesinde dış ticaret yönetmeni olarak çalışan Güzel, Brisa ailesine dış satış koordinatörü olarak Mayıs 2006’da katıldı. 2010 – 2017 yılları arasında dış satışlar müdürlüğü yapan Güzel, Ağustos 2017 tarihinden bu yana şirketin pazarlama direktörlüğünü yürütüyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.