Brisa ve WWF Türkiye’den turnalara şarkılı destek

Brisa ve WWF Türkiye ekipleri, Doğa İçin Çal ile birlikte özel bir çalışmaya imza attı.

15.01.2018 - 10:16 | MediaCat

Temelleri 1974 yılında Sabancı Holding ve ortaklarının girişimiyle kurulan Lassa ile atılan ve bugünkü adını 1988 yılında Sabancı Topluluğu ile Bridgestone Corporation arasında gerçekleşen ortaklık ile alan lastik üreticisi Brisa, Türkiye’nin biyoçeşitliliği ve kültürü için büyük önem taşıyan turnaların korunması adına işbirliği yürüttüğü WWF Türkiye ile yeni bir projeye imza attı.

İlk adımı 2013 yılında Çukurova Deltası’nda başlatılan ve bölgenin turnalar için güvenli bir yuva haline dönüşmesini amaçlayan “Turnalar Hep Uçsun” adlı proje kapsamında bir araya gelen Brisa ve WWF Türkiye ekipleri, projenin daha geniş kitlelerce buluşması için “Allı Turnam” türküsünü seslendirerek bir video klip hazırladılar. Aralarında Brisa CEO’su Cevdet Alemdar’ın da yer aldığı 98 kişilik bir ekibin farklı enstrümanlar ile yer aldığı ve Doğa İçin Çal platformu ile işbirliği ile gerçekleştirilen video klibin çekimleri ise beş ayda tamamlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.