Brandon Eley, Digital Age Semineri’nde

Dijital pazarlama uzmanı Brandon Eley, online pazarlama aracılığıyla kazanç ve marka prestiji kazanmak isteyenlerle Digital Age Semineri’nde buluşuyor...

05.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Dijital pazarlama uzmanı Brandon Eley, online pazarlama aracılığıyla kazanç ve marka prestiji kazanmak isteyenlerle Digital Age Semineri’nde buluşuyor.

İnternette dört dörtlük pazarlama yapmanın sırlarını açıklayacak olan Brandon Eley, konuya dair en güncel strateji, yöntem ve bilgileri Türkiye’deki reklâm ve pazarlama dünyasının ileri gelenleriyle paylaşıyor. “Pazarlamanın değişen yüzü”, “Web siteniz ile kendinize kazanç sağlayın”, “Mesajınızı sosyalleşerek nasıl tanıtırsınız?”, “Başkalarının sizin için ürünlerinizi satmalarını sağlayın” ve “Mesajınızı online reklam üzerinden nasıl yayarsınız?” gibi konu başlıklarının ele alınacağı seminer, pazarlama dünyasında yaşanan değişimi gözler önüne seriyor.

Brandon Eley kimdir?
Online pazarlama ve e-ticaret alanlarında 10 yıllık tecrübesi olan Brandon Eley, Kelsey Advertising & Design’ın interaktif direktörüdür. “Online Pazarlama” üzerine birçok seminer veren Eley, Online Marketing Inside Out isimli kitabın ve her hafta 200.000 web profesyoneline ulaştırılan SitePoint Tribune isimli e-posta haber bülteninin ortak yazarıdır. Brandon Eley ayrıca, içlerinde 2bigfeet.com adlı büyük boy ayakkabı satış sitesinin de bulunduğu birçok web sitesinin ve blog sayfasının da sahibidir. www.brandoneley.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.