Brandmarker başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen yarışma başvuruları 8 Nisan'a kadar kabul ediyor.

04.04.2017 - 11:17 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Brandmarker için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından Volkswagen ana sponsorluğunda düzenlenen pazarlama ve reklamcılık yarışması Brandmarker, 20’nci yılında yenilenen konseptiyle fark yaratmaya hazırlanıyor. Yarışma, üniversite öğrencilerine kendilerini geliştirme imkanı sunmakla birlikte katılımcıların gerçek anlamda bir pazarlama deneyimi yaşamasını hedefliyor. Pazarlama ve reklam kategorileri için başvuruların ayrı ayrı alınacağı yarışmada, başvuru sürecinde gruplardan bir vaka çözmeleri beklenecek. Başvuru tarihini uzatan Brandmarker, katılımları internet sitesinden 8 Nisan’a kadar kabul edecek.

Yarışmanın detaylarına bakacak olursak; ön eleme sonucunda her iki kategoriden de sekiz pazarlama ve sekiz reklam ekibi seçilecek ve seçilen ekiplerin duyurusu 21 Nisan’da yapılacak. 5 Mayıs’ta ana sponsor Volkswagen tarafından verilecek bir brief üzerinden pazarlama ekipleri birer pazarlama brief’i hazırlayacaklar ve her biri birer pazarlama ekibiyle eşleşen reklam ekipleri 6 Mayıs’ta pazarlama ekibiyle bir araya gelerek bu brief’e yönelik bir kampanya hazırlayacak. 8 Mayıs’ta ise eşleşen ekipler, pazarlama ve reklam dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüriye çalışmalarının son halinin sunumunu yapacak.

Değerlendirme sonucunda birinci seçilen ekip yurtdışı gezisi ödülü alırken iyi pazarlama stratejileri ve yaratıcı reklam fikirleri de ayrıca ödüllendirilecek. Bununla birlikte finale kalan ekipleriyse hediye çekleri, Brand Week Istanbul ve Kristal Elma Festivali etkinlik biletleriyle birlikte elektronik alet ve staj imkanı gibi birçok ödül bekliyor.

Detaylı bilgi almak ve katılım formunu doldurmak için etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.